ΒΟΗΘΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΕΙΟΥ
SergisDentist.gr
Korydallos
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία SergisDentist.gr ζητά να προσλάβει

Βοηθό Οδοντιατρείου

Περιγραφή Θέσης :

  • Αποστείρωση, Οργάνωση Οδοντιατρείου
  • Προετοιμασία Ασθενούς - Βασικών εργαλείων εξέτασης
  • Συμμετοχή στην οδοντιατρική πράξη
  • Συντήρηση Μηχανημάτων - Συσκευών
  • Εξασφάλιση όρων Υγιεινής του Χώρου
  • Υποδοχή και Τοποθέτηση Ασθενούς στην οδοντιατρική έδρα
  • Διακίνηση εργαλείων απαραίτητα για κάθε είδος οδοντιατρικής πράξης
  • Προετοιμασία εργαλείων για Χειρουργική στόματος
  • Έλεγχος διακίνησης αναλώσιμων υλικών, ενημέρωση αποθήκης υλικών
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Βασικές γνώσεις αγωγής Υγείας και Πρόληψης
  • Γνώσεις Αναγνώρισης τρόπου λειτουργίας και συντήρησης μηχανημάτων και συσκευών υποστήριξης
  • Βασικές γνώσεις επι των οδοντιατρικών εργαλείων και αναγνώρισης αυτών ανά κατηγορία
  • 2ετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις Η / Υ
  • Γνώσεις Αγγλικής γλώσσας
  • Παροχές :

  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό και ασφαλιστική κάλυψη
  • undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα