Πωλητής B2B για Προϊόντα Κομμωτηρίου - Αθήνα
INGROUP
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η INGROUP, αναζητά για πολυεθνική εταιρεία πελάτη :

Πωλητή B 2 B

για προϊόντα κομμωτηρίου

  • Αθήνα
  • Αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης μεταξύ εταιρείας και πελατών
  • Επίτευξη ποσοτικών και ποιοτικών στόχων
  • Υποστήριξη πελατών στα σημεία μέσω της ορθής τοποθέτησης των προϊόντων βάσει του Merchandising που θα γίνεται
  • Προγραμματισμός του πλάνου διαδρομών
  • Προσόντα :

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Προηγούμενη εμπειρία στις πωλήσεις απαραίτητη
  • Ικανότητα να διακρίνει ευκαιρίες ανάπτυξης
  • Ευελιξία, οργανωτικότητα, επικοινωνιακές και πωλησιακές δεξιότητες
  • Επαγγελματική εικόνα
  • Παρέχονται :

  • Ανταγωνιστικός μισθός bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους, μέσω e-mail :

    undefined