Υπάλληλος Αποθήκης / Τιμολόγηση E-shop
Celestino
Αθήνα, GR
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

H , η μεγαλύτερη Ελληνική εταιρεία γυναικείας ένδυσης, αναζητά για την κεντρική της αποθήκη στο Αιγάλεω Αττικής :

Υπάλληλο Αποθήκης / Τιμολόγηση E - shop

Αρμοδιότητες

  • Picking και έλεγχος παραγγελιών e-shop
  • Ποιοτικός έλεγχος προιόντων
  • Τιμολόγηση παραγγελιών μέσω ERP
  • Συσκευασία παραγγελιών
  • Έκδοση παραστατικών αποστολής
  • Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων της αποθήκης
  • Συμμετοχή σε λοιπές διαδικασίες της αποθήκης
  • Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε παρόμοιο ρόλο
  • Άριστη γνώση χρήσης Η / Υ
  • Επιθυμητή γνώση χειρισμού συστημάτων ERP, ιδανικά SoftOne
  • Εξαιρετικές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Δυνατότητα απόδοσης σε απαιτητικό περιβάλλον με γρήγορο ρυθμό
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδα και έντονη εσωτερική παρακίνηση
  • Άπταιστα Ελληνικά σε προφορικό και γραπτό λόγο
  • Γνώση Αγγλικών
  • Παροχές :

  • Άμεση πρόσληψη σε θέση πλήρους απασχόλησης
  • Ιδιωτική ιατρική ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Υποβάλετε αίτηση
    Το e-mail μου
    Πατώντας στο κουμπί «Συνέχεια », δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.
    Συνέχεια
    Φόρμα αίτησης