Υπεύθυνος-Υπεύθυνη Υποκαταστήματος
ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 12 μέρες
source : Kariera.gr

Η εταιρεία κατέχει ηγετική θέση στον τομέα της παραγωγής και εμπορίας προϊόντων κοσμητικής αισθητικής.

Στο πλαίσιο της συνεχούς προσπάθειάς της για ανάπτυξη των προϊόντων, η εταιρεία ζητά να προσλάβει Υπεύθυνο-η υποκαταστήματος.

Αναφερόμενος / η στην Διεύθυνση του υποκαταστήματος, οι κύριες αρμοδιότητές σου είναι οι παρακάτω.

Ενδεικτικές Αρμοδιότητες :

  • Αναλαμβάνει τις λειτουργικές ανάγκες και τη διαχείριση του υποκατ / τος, αναπληρώνοντας τον / τη Διευθυντή-τρια της Βορείου Ελλάδος
  • Να φροντίζει τη διατήρηση του υψηλού επιπέδου των προϊόντων και των υπηρεσιών του καταστήματος όπως αυτό ορίζεται από τις προδιαγραφές της εταιρίας
  • Συνολική διαχείριση και καθοδήγηση του πελάτη (καλωσόρισμα, πώληση, follow up)
  • Διαχείριση του ταμείου σύμφωνα με τις διαδικασίες
  • Χρηματοοικονομική διαχείριση του υποκατ / τος και απογραφές προϊόντων
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών
  • Διασφάλιση της σωστής παραλαβής και αποθήκευσης των προϊόντων
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας, της παραγγελίας, της παραλαβής, της σωστής αποθήκευσης των προϊόντων
  • Ενημέρωση και εκπαίδευση του προσωπικού σε λογιστικά και λειτουργικά θέματα
  • Διασφάλιση της τήρησης των πολιτικών και των διαδικασιών που έχουν οριστεί από την εταιρία
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΑΤΕΙ / ΙΕΚ (Πτυχίο Λογιστικής θα θεωρηθεί προσόν)
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 4 έτη
  • Εμπειρία στις πωλήσεις και στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Άριστη γνώση Αγγλικών, Η / Υ και Microsoft Office
  • Γνώση συστημάτων ERP της Softone θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Άριστες γραπτές / προφορικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες και πωλησιακές ικανότητες
  • Καλή διαχείριση χρόνου, μεθοδικότητα και αποτελεσματικότητα
  • Εμπειρία στον χώρο των καλλυντικών / ιατροτεχνολογικών προϊόντων θα θεωρηθεί προσόν
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Εργασία και εξέλιξη μέσα σε ένα δυναμικό περιβάλλον
  • Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.