Junior Cloud Sec&Compliance Engineer
VlogIT
Athens, Greece
πριν από 0 λεπτά
source : Just Join IT

Zadania :

  • Praca z wybranym środowiskiem - w zależności od dotychczasowego doświadczenia i nauki - Google, Azure lub AWS
  • Zapewnienie tzw. zgodności w chmurze m.in. z wymaganiami prawnymi i producenta (oraz zasadami wewnętrznymi), efektywne śledzenie i raportowanie stanu środowiska chmurowego
  • Konfiguracja i optymalizacja środowiska chmurowego w celu wyeliminowania zagrożeń
  • Wsparcie w przeprowadzaniu wewnętrznych "audytów zgodności" z przepisami prawa, regulacjami, umowami itp.
  • Oczekiwania :

  • Znajomość podstaw i zainteresowanie tematem ryzyka IT / cyberbezpieczeństwa
  • Ogólna wiedza o standardach bezpieczeństwa m.in. NIST, RODO, ISO27001, CCM
  • Znajomość co najmniej jednego z wiodących dostawców chmury (Azure, AWS, Google) w szczególności zainteresowanie rozwiązaniami compliance i bezpieczeństwa
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum C1) oraz polskiego (minimum B2)
  • Mile widziane doświadczenie z narzędziami AWS Audit Manager, Azure Security and Compliance Blueprints, Azure Security Center, GCP Security Command Center itp.
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (brak możliwości podpisania kontraktu B2B)
  • Premie roczne
  • Budżet na szkolenia, konferencje i edukację
  • Certyfikacja w zakresie IT risk / compliance
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Opieka medyczna i karta sportowa
  • Praca zdalna w 100%
  • Αναφορά αυτής της εργασίας