Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
MICROSUN
GR
πριν από 10 μέρες
source : Skywalker

Η Microsun Ενεργειακά Συστήματα ΑΕ , η οποία δραστηριοποιείται στην κατασκευή,

λειτουργία και συντήρηση Φωτοβολταϊκών πάρκων σε όλη την Ελλάδα, αναζητά ένα

Ηλεκτρολόγο Μηχανικό

για το Τμήμα Κατασκευών και Συντήρησης.

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ -ΤΕΙ)
  • Εμπειρία επιθυμητή, όχι απαραίτητη
  • Γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση Υπολογιστών
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία
  • Αρμοδιότητες :

  • Επίσκεψη σε φ / β πάρκα
  • Συντήρηση φωτοβολταϊκών
  • Εντοπισμός τεχνικών βλαβών και επίλυση
  • Παρακολούθηση της σωστής λειτουργίας των φωτοβολταϊκών σταθμών
  • Σύνταξη τεχνικών εκθέσεων
  • Διαχείριση Υπεργολάβων
  • Η εταιρία προσφέρει εκπαίδευση σε ανανεώσιμες τεχνολογίες, ενεργειακές μελέτες και συστήματα τηλεπιτήρησης. Παρέχει τη δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης.

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Με την υποβολή των βιογραφικών σας στοιχείων στην ηλεκτρονική διεύθυνση : , δηλώνετε πως αποδέχεστε και συγκατατίθεστε στην επεξεργασία των δεδομένων προσωπικού χαρακτήρα που διαθέσατε στην Εταιρεία ( τα Δεδομένα ) βάσει του Γενικού Κανονισμού ΕΕ / 2016 / 679, για την Πολιτική Προστασίας των Δεδομένων.

    Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.