Senior IAM/Directory Architect
Be in IT
Athens, Greece
πριν από 5 μέρες
source : Just Join IT

ADFS (advanced)

Azure AD Connect (advanced)

Azure Active Directory (advanced)

Active Directory (advanced)

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Senior IAM Architect.

Zakres obowiązków :

  • Długofalowa współpraca z międzynarodową, topową firmą consultingową, świadcząca usługi IT dla dużych i średnich firm z różnorodnych sektorów jak automotive, finanse, bankowość czy produkcja.
  • Współpraca przy projekcie dla dużej marki farmaceutycznej.

  • Pełnienie roli architekta w działalności związanej z tematyką Identity / Directories / Access.
  • Rozwój systemów związanych z dostępami, proponowanie własnych rozwiązań.
  • Stack to między innymi : Windows Active Directory (AD), Azure Active Directory (AAD), Azure AD Connect (AAD Connect), Active Directory Federation Services (ADFS), Authentication protocols (np.

    SAML2.0), IAM, PAM, PKI.

  • Współpraca z biznesem.
  • Współpraca z międzynarodowym środowiskiem.
  • Oczekujemy :

  • Co najmniej 6 / 7-letnie doświadczenie jako Inżynier / Architekt IAM i / lub Domain.
  • Doświadczenie w pracy ze stackiem Windows w tematyce Identity / Access / Directions.
  • Doświadczenie w tematyce security i zarządzania ryzykiem.
  • Znajomość technologii wymienionych w stacku i obowiązkach.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Mile widziana możliwość startu ASAP, maksymalnie miesięczny okres wypowiedzenia.
  • Oferujemy :

  • Długofalowa współpraca z wynagrodzeniem w przedziale 200-230 PLN net / godz. + VAT B2B.
  • Wsparcie przy zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej, dla osób bez takiego doświadczenia.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - maksymalnie dwa etapy techniczno-projektowe (ok. godziny).
  • Elastyczne godziny czasu pracy.
  • Współpraca w pełni zdalna, teraz i po pandemii.
  • Nowoczesny sprzęt zapewniany przez firmę, wraz z softem i konfiguracją.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας