Πωλητής Λιανικής - (Έδρα: Τρίκαλα)
UPGRADE
Τρικκαίων
πριν από 20 ώρες
source : Skywalker

Η εταιρία Συμβούλων UPGRADE Consulting and Training για λογαριασμό πελάτη της, την εταιρεία ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΑΕ, μία από τις σημαντικότερες εταιρείες εμπορίας-διανομής ελαστικών τόσο στην λιανική όσο και στην χονδρική, αναζητά (1) ένα άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης :

Πωλητής Λιανικής (Έδρα : Τρίκαλα)

Κωδικός Θέσης : SLSST1121

Επιθυμητά προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ
  • Σχετική προϋπηρεσία 3 ετών στο χώρο των πωλήσεων
  • Γνώση τεχνικών πωλήσεων αποτελεσματικής επικοινωνίας εξυπηρέτησης πελατών
  • Καλή γνώση χειρισμού Η / Υ
  • Θετική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Αρμοδιότητες :

  • Υποδοχή πελατών και αξιολόγηση των αναγκών τους
  • Συμβουλευτική υποστήριξη προς τον πελάτη, κατευθύνοντας τον στην σωστή επιλογή αγοράς
  • Προώθηση των πωλήσεων προϊόντων ή υπηρεσιών εντός του καταστήματος
  • Επίλυση ζητημάτων που δημιουργούνται εντός καταστήματος
  • Οργάνωση φυσικού χώρου καταστήματος
  • Παραγγελιοληψία
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Συμμετοχή στην επίτευξη στόχων του καταστήματος
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ικανοποιητικό μισθό και ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση στις νέες τεχνικές πωλήσεων, σύμφωνα με τις νέες τάσεις της αγοράς.
  • Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Για τυχόν απορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε στο τηλέφωνο : 2311 2411 36

    Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να υποβάλλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στη διεύθυνση

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή