Εκπαιδευτικός Σύμβουλος / Σύμβουλος Πωλήσεων
ΜΜ PUBLICATIONS
Πάτρα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η ΜΜ PUBLICATIONS , εκδοτικός όμιλος στο χώρο της ξενόγλωσσης εκπαίδευσης, αναζητά εκπαιδευτικό σύμβουλο / σύμβουλο πωλήσεων για τη στελέχωση του τμήματος Marketing και Πωλήσεων στην περιοχή της Αχαΐας. Βασικές αρμοδιότητες

  • Προώθηση των προϊόντων του εκδοτικού οίκου.
  • Συμμετοχή σε ημερίδες και εκθέσεις του κλάδου.
  • Παρουσιάσεις εκπαιδευτικού υλικού.
  • Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ.
  • Διδακτική εμπειρία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Άριστη γνώση Αγγλικών με πιστοποίηση, επίπεδο C2.
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και υψηλή διαπραγματευτική ικανότητα.
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα συνεργασίας με τα άλλα στελέχη της ομάδας.
  • Ικανότητα παρουσιάσεων σε κοινό.
  • Δυνατότητα ταξιδιών.
  • Δίπλωμα οδήγησης.
  • Η Εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (σταθερές αποδοχές + bonus βάσει στόχων).
  • Εταιρικό αυτοκίνητο.
  • Κινητό τηλέφωνο, ηλεκτρονικό φορητό υπολογιστή, tablet.
  • Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα επιλέγοντας "Αίτηση".undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα