Υπεύθυνος Marketing
Εταιρία προϊόντων ονυχοπλαστικής
Θεσσαλονίκη
πριν από 9 μέρες
source : Jobseeker

Δυναμικά αναπτυσσόμενη εισαγωγική εταιρία προϊόντων ονυχοπλαστικής επιθυμεί να προσλάβει Υπεύθυνο Marketing.

Καθήκοντα :

  • Υλοποίηση και παρακολούθηση του marketing plan της εταιρίας
  • Διαχείριση των διάφορων θεμάτων προβολής της επιχείρησης
  • Διαχείριση του site της εταιρίας, καθώς και των σελίδων κοινωνικής δικτύωσης
  • Δημιουργία newsletters και δελτίων τύπου
  • Προσόντα :

  • Κάτοχος πτυχίου Marketing ΑΕΙ / ΤΕΙ (ή πτυχίου σχετικού με τα Οικονομικά)
  • Αποδεδειγμένη επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (εμπειρία σε περιβάλλον μεγάλης οργανωμένης εταιρίας σε θέματα marketing θα συνεκτιμηθεί)
  • Άριστη γνώση υπολογιστών
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Άριστος χειριστής των social media και γνώστης της χρησιμοποίησής τους για σκοπούς marketing
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Οργανωτικό πνεύμα, ομαδικότητα και ευελιξία
  • Θα εκτιμηθούν τυχόν γραφιστικές γνώσεις
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση nolka lechatnails.gr με την ένδειξη ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ MARKETING.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.