Σερβιτόροι / Σερβιτόρες - Μύκονος
KIVOTOS MYKONOS
Μυκόνου
πριν από 10 μέρες
source : Skywalker

Σερβιτόροι / Σερβιτόρες

Ξενοδοχείο : Kivotos Mykonos

Τύπος απασχόλησης : Εποχική

Περιοχή : Μύκονος

Το ξενοδοχείο Kivotos Mykonos , βραβευμένο ως το καλύτερο Βoutique Ξενοδοχείο της Ευρώπης και Romantic Luxury του κόσμου,αναζητά τους κατάλληλους συνεργάτες για τις θέσεις των Σερβιτόρων.

Περιγραφή θέσεων :

Κύρια καθήκοντα :

  • Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ ή ΤΕΙ τουριστικής κατεύθυνσης
  • Εφαρμογή όλων των εστιατορικών operating standards
  • Προώθηση εγχώριων και διεθνών ετικετών κρασιού
  • Αρμονική συνεργασία με το τμήμα του και τους προϊσταμένους του
  • Προσόντα :

  • Απαραίτητη η προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων, προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε διεθνή ξενοδοχειακή αλυσίδα θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Γνώση διαχείρισης POS (κατά προτίμηση Micros), Η / Υ και Microsoft Office
  • Γλώσσες :

  • Άριστη γνώση Αγγλικών στον γραπτό και τον προφορικό λόγο
  • Επιθυμητή η γνώση μίας δεύτερης ξένης γλώσσας (κατά προτίμηση Ισπανικών, Γερμανικών ή Γαλλικών) στον γραπτό και τον προφορικό λόγο
  • To Kivotos Mykonos προσφέρει στον κατάλληλο συνεργάτη :

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας με ομαδικότητα
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Άριστες συνθήκες διαμονής σε ιδιόκτητα δωμάτια δίπλα από την επιχείρηση στη Μύκονο για τους καλοκαιρινούς μήνες, καθώς και διατροφή
  • Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.