Συντηρητής Ηλεκτρολόγος Γενικών Καθηκόντων - Heraklion, Crete
KNOSSOS BEACH
Ηρακλείου
πριν από 2 μέρες
source : Skywalker

Το ξενοδοχείο Knossos Beach Bungalows Suites Resort & Spa 5 αστέρων , στην περιοχή Βαθειανός Κάμπος 12 χλμ. από το Ηράκλειο , αναζητά ως συνεργάτες νέους, σοβαρούς, δυναμικούς επαγγελματίες, οι οποίοι σκοπεύουν να οικοδομήσουν μια μακρόχρονη σχέση στον τομέα του τουρισμού και στην παροχή υπηρεσιών υψηλής ποιότητας δίδοντας σημασία στη λεπτομέρεια.

Το ξενοδοχείο δέχεται αιτήσεις για την άμεση κάλυψη της παρακάτω θέσης :

Συντηρητής Ηλεκτρολόγος Γενικών Καθηκόντων (Heraklion Crete)

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχιούχος ανώτερης ή ανώτατης σχολής
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σαν ηλεκτρολόγος συντηρητής σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων
  • Άδεια Τεχνίτη Ηλεκτρολόγου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Γνώση της ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  • Άριστες γνώσεις ηλεκτρολογικών / ψυκτικών
  • Βασικές γνώσεις σε τεχνικές και κατασκευαστικές δεξιότητες
  • Γενικές γνώσεις (υδραυλικές, πισίνας, θέρμανσης / ψύξης)
  • Καλή γνώση και ευχέρεια στον χειρισμό Η / Υ. Ηλικία άνω των 25 ετών
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης. Ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού
  • Ομαδικότητα, εργατικότητα, ικανότητα διαχείρισης χρόνου, επαγγελματική συμπεριφορά και εμφάνιση. Διορατικότητα και δυνατότητα αποτελεσματικού χειρισμού έκτακτων καταστάσεων
  • Κύριες αρμοδιότητες :

  • Υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία του τεχνικού εξοπλισμού και των υποδομών του ξενοδοχείου
  • Συνεχής συντήρηση του εξοπλισμού
  • Εντοπισμός και άμεση επιδιόρθωση βλαβών, δίνοντας σημασία στη λεπτομέρεια
  • Έλεγχος των ηλεκτρικών και υδραυλικών συστημάτων του ξενοδοχείου και εξασφάλιση της ομαλής λειτουργίας αυτών
  • Καθημερινή γραπτή αναφορά στον διευθυντή τεχνικών έργων του ξενοδοχείου
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Διατροφή, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Μισθό ανάλογο των προσόντων
  • Πλήρες βιογραφικό σημείωμα, με πρόσφατη φωτογραφία και αναφορά στη θέση για την

    οποία ενδιαφέρεστε, να αποστέλλονται στην κάτωθι διεύθυνση :

    Η εταιρία διαχειρίζεται όλες τις αιτήσεις με απόλυτη εχεμύθεια.

    Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα