Διευθυντής Καταστήματος Θεσσαλονίκης
FYLLIANA
Θεσσαλονίκη, Κεντρική Μακεδονία-Θεσσαλονίκη, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Η εταιρία FYLLIANA δυναμικά αναπτυσσόμενη στο χώρο του επίπλου και των ειδών διακόσμησης σπιτιού, για την δημιουργία του νέου εταιρικού καταστήματος Θεσσαλονίκης, ζητά άτομο για την στελέχωση της θέσης

Διευθυντή ς Κατ α στ ή μα τος Θεσσαλονίκης

Αρμοδιότητες :

  • Εύρυθμη λειτουργία καταστήματος
  • Διασφάλιση της τήρησης διαδικασιών της εταιρίας
  • Διαχείριση παραγγελιών, παραλαβών και αποθεμάτων
  • Επίτευξη στόχων
  • Συντονισμός και διοίκηση του προσωπικού καταστήματος
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή πτυχίο ΤΕΙ στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή συναφές αντικείμενο
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή χρήση ηλεκτρ. Υπολογιστών, χρήση Microsoft Office και ERP
  • Εμπορικού προγράμματος

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Δυναμική προσωπικότητα με οργανωτικές και διοικητικές δεξιότητες
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκή εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να στείλουν βιογραφικό επιλέγοντας Αίτηση

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.