Salesforce Administrator - region EMEA
Grupa Progres
Athens, Greece
πριν από 4 ώρες
source : Just Join IT

Pardot (advanced)

Salesforce (advanced)

Dla Naszego skandynawskiego Klienta, międzynarodowej firmy, działającej w zakresie oprogramowania oraz nowoczesnych technologii, posiadającej biura również w Polsce, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko : Salesforce Administrator.

Miejsce pracy : Warszawa / zdalnie

Zakres obowiązków :

  • Administrowanie systemami biznesowymi w zakresie sprzedaży w regionie EMEA we współpracy z administratorami i kierownictwem regionu EMEA;
  • Zrozumienie i konfiguracja systemów biznesowych i ich możliwości technicznych Salesforce, Pardot, Oracle CPQ;
  • Obsługa aktualizacji systemu testowanie, obsługa poprawek, wdrażania zmian;
  • Zapewnienie pierwszej linii wsparcia dla użytkowników - przyznawanie dostępu użytkownikom, rozwiązywanie problemów, zapewnienie szkoleń, aktualizacja i zamykanie kont;
  • Raportowanie do działu sprzedaży i kierownictwa;
  • Przeprowadzanie analizy, oceny oraz ulepszanie procedur i procesów systemu;
  • Ścisła współpraca z przełożonym przy realizacji nowych / szczególnych projektów;
  • Możliwe odbywanie wyjazdów służbowych w rejonie EMEA.
  • Wymagania :

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (co najmniej 2 lata doświadczenia);
  • Posiadanie certyfikatu Administratora Salesforce;
  • Doświadczenie w zapewnieniu wsparcia i szkoleń dla użytkowników systemu;
  • Silne zaplecze techniczne w zakresie systemu CRM;
  • Umiejętność opracowania dokumentacji w zakresie procedur systemowych;
  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację, mile widziana znajomość innego jeżyka;
  • Umiejętność przekazywania zagadnień technologicznych w taki sposób aby były zrozumiane przez odbiorcę / laika;
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, budowania silnych relacji z ludźmi, sumienność, bardzo dobra organizacja;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz wykazywanie własnej inicjatywy;
  • Firma oferuje :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazna atmosfera w pracy;
  • Dostęp do platformy e-learingowej;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Karta Multisport;
  • Kafeteria MyBenefit.
  • Αναφορά αυτής της εργασίας