Programista Fullstack
Aplikacje Krytyczne
Athens, Greece
πριν από 6 μέρες
source : Just Join IT

Angular (regular)

  • NET Core (advanced)
  • Znasz technologie .NET i Angular? Programowanie to Twoja pasja?

    Cenisz sobie zwinną pracę zespołową oraz rozwój z dala od korporacyjnego zgiełku?

    Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla milionów użytkowników, a przy tym chcesz mieć realny wpływ na realizowane projekty?

    Zapraszamy! Stwórz z nami cyfrową przyszłość!

    ZADANIA :

  • Prace projektowe i programistyczne w technologii .NET oraz Angular 2+ lub Vue.js
  • Udział w projektowaniu systemów we współpracy z Analitykami, Product Managerami i UX Designerami
  • Dbanie o jakość kodu źródłowego (Code Review)
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Stosowanie zasad Clean Code
  • PROFIL KANDYDATA :

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w programowaniu
  • Dobrze zna technologie frontendowe : JS, Angular 2+ / Vue.js, HTML, CSS
  • Zna .Net, EF Core i SQL przynajmniej w stopniu podstawowym
  • Posiada praktyczną znajomość zasad dobrego programowania (SOLID, KISS, DRY)
  • Jest sumiennym team playerem z dobrą organizacją pracy
  • Zna język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Dodatkowo Twoim atutem będzie wiedza o podejściach DDD i CQRS
  • OFERUJEMY :

  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Koszty uzyskania przychodu
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Program emerytalny
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Parking dla rowerów
  • Pies w biurze? Zapraszamy!
  • Αναφορά αυτής της εργασίας