Fullstack Developer (.Net, JS)
GISonLine Sp.z oo
Athens, Greece
πριν από 5 μέρες
source : Just Join IT
  • GIS-ESRI (nice to have)
  • React (regular)

  • NET Core (regular)
  • JavaScript (regular)

  • Net (regular)
  • Dołącz do zespołu GISonLine!

    GISonLine jest jednym z wiodących na rynku przedsiębiorstw z branży geoinformatycznej w Polsce.

    Jeśli nie interesuje Cię praca w dużej korporacji, a szukasz stabilnej firmy w której będziesz mieć realny wpływ na swoją pracę i spotkasz ludzi z pasją, zapraszamy do aplikowania.

    Projekty realizowane przez GISonLine dotyczą rozwiązań GIS (Geographical Information System) czyli systemów informacji przestrzennej.

    Wdrażane przez nas rozwiązania umożliwiają naszym klientom dostęp do informacji przestrzennych i zarządzanie kluczowymi firmowymi m.

    in. poprzez stały dostęp do danych mapowych. Dzięki temu klienci mają dostęp do kompleksowej i aktualnej informacji i mogą podejmować lepsze decyzje.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

    Fullstack Developer / Programista GIS

    Miejsce pracy : praca zdalna

    Technologie, w jakich pracujemy :

  • Backend C#, ASP.NET MVC, .NET Core, EntityFramework, WCF
  • Frontend JavaScript, jQuery, Dojo, React + Redux
  • Aplikacje mobilne C#, Xamarin, Android
  • GIS ESRI, OpenLayers
  • Bazy danych SQL Sever, PostgreSQL / PostGIS
  • Scrum
  • Struktura zadań na stanowisku :

  • Wytwarzanie nowych funkcjonalności 70%
  • Utrzymanie systemu / poprawa błędów 10%
  • Wsparcie klienta / spotkania 10%
  • Tworzenie dokumentacji 10%
  • Czego potrzebujemy :

  • Przynajmniej 2 letniego doświadczenia w tworzeniu komercyjnego oprogramowania w zakresie back-end i front-end
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań, jak również umiejętności w pracy zespole
  • Stosowania dobrych zasad projektowania obiektowego w codziennej pracy (SOLID, KISS, DRY), tworzenia kodu wysokiej jakości
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych
  • Chęci nauki i rozwoju zawodowego w zakresie tworzenia rozwiązań geoprzestrzennych GIS
  • Co jeszcze jest dla nas ważne (dodatkowe atuty) :

  • Znajomość frameworków frontendowych (React, Angular, View)
  • Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań na urządzenia mobilne
  • Doświadczenie w tworzeniu geoportali
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość SQL
  • Znajomość frameworków do tworzenia rozwiązań Web-GIS (ArcGIS, Leaflet, OpenLayers)
  • Twój zakres zadań :

  • Aktywny udział we wdrażaniu i integracji zaawansowanych rozwiązań klasy GIS Enterprise w zakresie :
  • komponentów WEB-GIS
  • aplikacji mobilnych
  • rozwiązań klasy desktop
  • Wsparcie zespołu GISonLine w codziennych zadaniach
  • Udział w pracach kontrolnych i testach tworzonego oprogramowania
  • Szacowanie pracochłonności realizacji nowego zadania / projektu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i administracyjnej realizowanych projektów
  • Współpraca z klientem przy sprzedaży, realizacji, rozbudowie tworzonych systemów
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu w realizacji poszczególnych zadań / projektów
  • Opracowywanie / aktualizacja standardów wewnętrznych z obszaru budowy systemów informatycznych
  • Zapewnienie wysokiej jakości wytwarzanych produktów i realizowanych usług
  • Monitorowanie i rozwiązywanie incydentów i problemów administracyjnych i technicznych
  • Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie wdrażanie systemów klasy GIS
  • Co możemy Ci dać :

  • gwarantujemy że dołączając do nas będziesz mieć realny wpływ na wytwarzane rozwiązania w tym używane technologie, kontakt z klientem i dużą samodzielność w realizacji projektów
  • możliwość pracy nad projektami w dużej skali dla wiodących klientów w swojej branży w Polsce, jak również nad innowacyjnymi projektami zarówno na rynek polski jak i zagraniczny
  • programiści, którzy pracują w naszym zespole są wspierani przez zespół analityków, którzy przygotowują koncepcję każdego wdrożenia we współpracy z klientem.
  • programiści mają wpływ na koncepcję wdrożenia, konsultują i wspierają jej przygotowanie.
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • formę zatrudnienia dostosowaną do twoich potrzeb umowę o pracę lub kontrakt B2B z gwarantowaną atrakcyjną ilością urlopu
  • możliwość pracy zdalnej lokalizację pracy (zdalnie, hybrydowo lub z biura) dostosowujemy do indywidualnej sytuacji i potrzeb pracownika i zespołu.
  • możliwość pracy i rozwoju w zakresie nowoczesnych i różnorodnych technologii
  • pracę w zmotywowanym zespole, w dobrej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play
  • niekorporacyjną atmosferę , udział w firmowych wyjazdach i spotkaniach nieformalnych na których celebrujemy nasze sukcesy
  • udział w nowatorskich projektach
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w zakresie zastosowań GIS w branżach sieciowych, ochrony środowiska, administracji publicznej
  • szkolenia techniczne i miękkie, spotkania na których dzielimy się wiedzą
  • możliwość realizowania swoich pomysłów nie tylko tych związanych z pracą ale też tych związanych z pasjami
  • elastyczny czas pracy pracę możesz zacząć miedzy 7 a 9
  • dodatkowa opieka medyczna i karta sportowa na atrakcyjnych warunkach
  • Przesyłając nam swoje CV wyrażasz zgodę, aby się z Tobą skontaktować w celu zakończenia procesu rekrutacji. Możesz anulować swoją zgodę w dowolnym momencie.

    Αναφορά αυτής της εργασίας