Γεωπόνος Πωλήσεων Φυτών
Kontopoulos Plants
Καλαμάτα, Πελοπόννησος, GR
πριν από 3 μέρες
source : Kariera

Η Kontopoulos Plants , μία από τις κορυφαίες Ελληνικές επιχειρήσεις παραγωγής φυτών κηποτεχνίας, στα πλαίσια της ανάπτυξης της εμπορικής της παρουσίας, αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση :

Περιγραφή θέσης / Κύρια καθήκοντα

  • Πωλήσεις φυτών στα υπάρχοντα και νέα κανάλια διανομής στην Ελλάδα, την Κύπρο και νέες αγορές
  • Διαχείριση και βελτίωση της παρουσίας της επιχείρησης στο διαδίκτυο (ιστοσελίδα, μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ηλεκτρονική επικοινωνία)
  • Προσόντα και δεξιότητες υποψηφίου

  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ Φυτικής Παραγωγής ή παρεμφερούς
  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία στον τομέα των πωλήσεων
  • Εξοικείωση με τις σύγχρονες μορφές επικοινωνίας και προώθησης
  • Διάθεση για ταξίδια, επαγγελματισμός, επικοινωνιακός χαρακτήρας
  • Η Kontopoulos Plants προσφέρει :

  • Περιβάλλον εργασίας που ευνοεί την καινοτομία και τις νέες ιδέες
  • Σταθερό μισθό συν μπόνους απόδοσης
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.

    Εφαρμογή