Java Developer
Kruk S.A
Athens, Greece
πριν από 5 μέρες
source : Just Join IT

RabbitMQ (nice to have)

Docker (nice to have)

Angular (nice to have)

MS SQL (regular)

Spring Security (regular)

Spring Data (regular)

Spring Boot (regular)

Java (regular)

KRUK to zespół z pasją, dlatego szukamy ludzi zaangażowanych, dla których praca to przede wszystkim przyjemność i satysfakcja.

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach oraz ambitnych projektach (również międzynarodowych).

W związku z intensywnym rozwojem IT w Grupie KRUK (jest nas już blisko 200 osób), poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko :

Tech stack : Angular, Java 8-11+, Spring Boot, Spring Data, Spring Security, etc. MS SQL, PostgreSQL, Docker, Rabbit MQ, JUnit, Mockito, Maven, JPA / Hibernate

Twoje obowiązki :

  • Wytwarzanie, testowanie oraz wdrażanie oprogramowania zgodnie z najlepszymi standardami
  • Współpraca z biznesem w zakresie projektowania i wdrażania nowych rozwiązań, a także testerami i analitykami dedykowanymi do projektu,
  • Utrzymanie najwyższej jakości istniejącego kodu i oprogramowania (code review ma u nas wysoki priorytet)
  • Tworzenie oprogramowania będącego istotną częścią krajowego rynku finansowego,
  • Codzienna współpraca w ramach zespołu w metodologii Agile,
  • Dołącz do nas, jeśli :

  • Posiadasz min. 3 lata komercyjnego doświadczenia na stanowisku programisty / -stki
  • masz wiedzę i doświadczenie w pracy z Java 8+, Spring i Spring Boot, Angular (lub inny nowoczesny framework)
  • komunikujesz się w języku angielskim w stopniu dobrym (poziom min B1)
  • jesteś otwarty na komunikacje (z biznesem / analitykami / zespołem )
  • chcesz mieć realny wpływ na wybór technologii i sposób pracy / realizacji zadań
  • Dodatkowo - mile widziane znajomość :

    Kubernetes, GitLab CI, Jenkins, JIRA

    Co zyskujesz rozpoczynając współpracę z nami :

  • Możliwość udziału w wewnętrznych projektach prowadzonych dla Kruk S.A, a także z naszymi zagranicznymi spółkami (m. in.
  • Z Hiszpanii, Czech, Rumunii) , z którymi współpracujemy w ramach KrukTECH

  • Możliwość rozwoju nowych umiejętność - dbamy o stosowanie najnowszych technologii i wysoką jakość kodu
  • Praca w małych zespołach - developerzy, tester, analityk
  • Możliwość pracy w architekturze mikroserwisowej
  • Możliwość nauki nowej technologii w ramach godzin na samorozwój
  • Możliwość zgłaszania i przeprocesowania pomysłów, które rozwijają nasz model pracy, poprawiają efektywność zespołu lub funkcjonalność naszych systemów
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Oferujemy możliwość pełnej pracy zdalnej lub / i hybrydowej
  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów dla pracowników : bezpłatna, prywatna opieka medyczna : Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii, ubezpieczenie dla pracownika na preferencyjnych warunkach
  • Istnieje możliwość zatrudnienia w ramach umowy B2B
  • Αναφορά αυτής της εργασίας