Υπάλληλος Επικοινωνίας & Εξυπηρέτησης – Promoters
AMUSE
Αθήνα
πριν από 3 μέρες
source : Jobseeker

Η Amuse στρατηγικός συνεργάτης μεγάλου Ομίλου Τηλεπικοινωνιών προσλαμβάνει, εκπαιδεύει και εξελίσσει νέους & νέες προσφέροντας τους θέσεις εργασίας στην επικοινωνία.

Για ένα πανελλαδικό project αναλαμβάνει τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων :

  • Γίνε Προωθητής What’s up Student εκμεταλλεύσου το ευέλικτο ωράριο και βγάλε χρήματα γνωρίζοντας νέο κόσμο σε φοιτητικά στέκια.
  • Γίνε Prepaid Expert Representative στην περιοχή σου εξελίσσοντας τις επικοινωνιακές σου δεξιότητες σε ένα κατάστημα Τεχνολογίας.
  • Προσόντα :

  • Διάθεση για εργασία
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Εξοικείωση με την Τεχνολογία
  • Αρμοδιότητες :

  • Επικοινωνία & Εξυπηρέτηση πελατών
  • Τι κερδίζεις;
  • Σταθερός βασικός μισθός
  • Ασφάλεια
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Εκπαίδευση & συνεχής εξέλιξη
  • Στείλε μας email στο btl amuse.gr με θέμα FULL TIME ΑΘΗΝΑ ή κάλεσε στο 2106438192

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.