Υπάλληλοι Γραφείου
Eastern Europe
Athina, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 1 λεπτό
source : Kariera.gr

Η εταιρία Eastern Europe , αναζητά άτομα για τη στελέχωση των γραφείων της στο Κολωνάκι Αττικής.

Περιγραφή θέσης :

Ο / Η υποψήφιος / α θα αναλάβει την καθημερινή επικοινωνία με το πελατολόγιο της Εταιρίας και την προώθηση της εικόνας και των υπηρεσιών της Εταιρίας.

Προσφέρουμε :

  • Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον
  • Πλήρης Ασφάλισης με ΙΚΑ, σταθερός (καθαρός) μισθός 630 ευρώ
  • Επιπλέoν Bonus Προμηθειών και Απόδοσης
  • Πλήρη 5νθήμερη απασχόληση (Δευτέρα Παρασκευή) 09 : 30 18 : 00
  • Δυνατότητα εξέλιξης καριέρας
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Άριστη γνώση της ελληνικής
  • Γνώση Η / Υ : Word
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Διάθεση για προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών
  • Επιθυμητό προφίλ :

  • Οργανωτικός / η και υπέυθυνος / η
  • Αριστές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Αναλυτική σκέψη και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Αποστολή βιογραφικών email : info-gr postbroker.bg
  • Υποβάλετε αίτηση