Πωλήτριες/Πωλητές
HELL GREECE LTD
Αλεξανδρούπολη, Ανατολική Μακεδονία-Θράκη, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera.gr

Η HELL GREECE LTD , εταιρεία που δραστηριοποιείται στο εμπόριο ενεργειακών ποτών, στο πλαίσιο ανάπτυξης των δραστηριοτήτων στον τομέα των πωλήσεων της αναζητά νέα μέλη για την ομάδα της στην Θράκη.

Αλεξανδρούπολη, Ξάνθη).

Περιγραφή θέσης / καθήκοντα :

  • Μέριμνα για τη συνεχή ύπαρξη προϊόντων στα ράφια των καταστημάτων
  • Ανανέωση προϊόντων στα προκαθορισμένα σημεία
  • Αποτελεσματική διαχείριση. Παροχή Υποστήριξης Δικτύου Ειδικών Συνεργατών και Πελατών
  • Ανάπτυξη νέου Πελατολογίου Συνεργασιών σε κανάλια Διανομής Λιανεμπορίου και Horeca
  • Προγραμματισμός και Διαχείριση προωθητικών ενεργειών σε Τοπικές Αλυσίδες
  • Εφαρμογή Εμπορικής και Πιστωτικής Πολιτικής της Εταιρείας
  • Ενεργή συμμετοχή στην επίτευξη στόχων Πωλήσεων
  • Παρακολούθηση αγοράς
  • Απαιτούμενα προσόντα (ακαδημαϊκά / επαγγελματικά) :

  • Απολυτήριο Λυκείου, επιθυμητή τριτοβάθμια εκπαίδευση
  • Eπαγγελματική εμπειρία 1-3 χρόνια σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Η / Υ και νέων τεχνολογιών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις, για τους άνδρες
  • Αγγλικά
  • Ατομικές ικανότητες :

  • Ευχέρεια λόγου
  • Ομαδικότητα
  • Συνέπεια και άνεση στην επικοινωνία
  • Ενεργητικότητα
  • Δυνατότητα μετακινήσεων
  • Γενικές προϋποθέσεις :

    Οι άνδρες υποψήφιοι πρέπει να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

    Μισθός / Παροχές :

  • Σταθερό μισθό και επιπλέον αμοιβές ανάλογες παραγωγικότητας
  • Αυτοκίνητο
  • Κινητό
  • Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.