Στέλεχος Παραγωγής και Ποιοτικού Ελέγχου
ACTION LINE
GR
πριν από 17 μέρες
source : Skywalker

Αθήνα

Η Αctionline για λογαριασμό της Navy & Green , που δραστηριοποιείται στον χώρο της ανδρικής ένδυσης, αναζητά στέλεχος για το τμήμα ποιοτικού ελέγχου και παραγωγής ενδυμάτων στα κεντρικά γραφεία της στηνΑθήνα.

Καθήκοντα :

  • Επίβλεψη και διαχείριση παραγωγής σύμφωνα τους κανόνες λειτουργίας της εταιρίας
  • Έλεγχος και συντονισμός προμηθευτών και παραγωγών
  • Διαχείριση labeling και επίβλεψη πατρόν / διαστασιολογίας
  • Προσόντα :

  • Τουλάχιστον 3 ετών εμπειρία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητή στην ανδρική ένδυση)
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη εξοικείωση με Η / Υ, προγράμματα MS Office και ERP
  • Δεξιότητες :

  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ακρίβεια, μεθοδικότητα και αντίληψη
  • Αισθητική, έμφαση στη λεπτομέρεια, ενδιαφέρον για τη μόδα
  • Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, ασφάλιση
  • Επαγγελματική εξέλιξη και προοπτικές
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της Αctionline θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.