Admin
TeamQuest Sp. z o.o.
Athens, Greece
πριν από 1 μέρα
source : Just Join IT
  • NET Core (junior)
  • Net (junior)
  • Windows (regular)

    Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko :

    DevOps Engineer

    20000 - 22000 PLN (B2B UoP) Praca zdalna

    ℹ️ https : / / teamquest.pl / 65520

    Zadania :

    Optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych i / lub wdrożeń technologii IT

    Zdolności projektowania architektury rozwiązań automatyzacyjnych

    Tworzenie oraz nadzór nad utrzymaniem ruchu CI / CD

    Rozwijanie podejścia Infrastructure as a Code

    Dbałość o aktualność i bezpieczeństwo stosowanych rozwiązań

    Wymagania :

    Doświadczenie w zakresie projektów optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych i / lub wdrożeń technologii IT

    Wysoka komunikatywność

    Wirtualizacja środowisk w tym wiedza z zakresu Vmware oraz umiejętność obsługi z poziomu powerCLI

    Administracja systemami Windows / Linux (procesy, usługi, sieć) w tym umiejętność pisania skryptów (bash, powershell)

    Umiejętność konfiguracji sieci

    Konteneryzacja i orkiestracja środowisk

    Znajomość programowania obiektowego

    Ogólna wiedza z zakresu programowania w technologii .net i .net core

    Obsługa systemu kontroli wersji

    Umiejętność integrowania skryptów / aplikacji z zewnętrznymi serwisami udostępniającymi api

    Narzędzia CI / CD w tym Jenkins, umiejętność konfiguracji deklaratywnej

    Zarządzanie konfiguracją przy użyciu Ansible

    Mile widziane :

    Robotyzacja aplikacji desktopowych i webowych

    Praktyczna znajomość SQL

    Monitoring aplikacji i systemów opartych na silniku nagios

    Wiedza w zakresie Security

    Oferujemy :

    Umowę o pracę lub B2B

    Możliwość uczestnictwa w realizacji ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku

    Aktywny udział w doborze technologii i standardów używanych w organizacji

    Możliwość samodzielnej pracy

    Pracę w biurze Wrocław / Lublin / Warszawa / Zamość

    Możliwa praca zdalna ze spotkaniami zespołu raz na miesiąc / raz na kwartał

    Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

    Pracę przy użyciu najnowszych narzędzi firmy Microsoft

    Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie na życie

    Dodatkowe informacje :

    Główna technologia - Jenkins

    Profil stanowiska - głównie nowe funkcje

    Metodologia pracy :

    Agile management - Scrum

    Virtualization - Docker

    Provisioning - Ansible

    Version control system - GIT

    Samodzielne stanowisko w 3-osobowym Dziale R&D, w Pionie IT - przełożonym będzie Chief Technical Officer

    Αναφορά αυτής της εργασίας