ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ-HR
ΔΙΟΝ ΤΕΧΝΙΚΗ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
πριν από 4 μέρες
source : Jobseeker

ΤΜΗΜΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ-HRΔΙΟΝ ΤΕΧΝΙΚΗ Αθήνα, Αττική

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Τμήματος Προσωπικού (HR)

Κύριες αρμοδιότητες :

Έκδοση μισθοδοσίας

Χειρισμός προγράμματος softone Business Exploler, έκδοση στατιστικών και αναφορών

Ηλεκτρονικές υποβολές στο πληροφοριακό σύστημα ΕΡΓΑΝΗ

Διαχείριση όλων των μηνιαίων μεταβολών (όπως ενδεικτικά νέες προσλήψεις, αποχωρήσεις, ετήσιες άδειες, ασθένειες)

  • Διαχείριση των συμβάσεων και των αρχείων του προσωπικού
  • Εργατικά θέματα (Παρακολούθηση και εφαρμογή της εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας).

    Απαραίτητα προσόντα :

    Πτυχίο οικονομικής κατεύθυνσης

    Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών

    Καλή γνώση αγγλικών

    Προσανατολισμός στον άνθρωπο

    Άμεση διαθεσιμότητα

    Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τμήμα τουλάχιστον 3 έτη

    Παρακαλώ όπως αναγράφετε στο θέμα HR-01

    Είδος Εργασίας : Πλήρης απασχόληση

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα