Architekt Java
Crestt
Athens, Greece
πριν από 1 μέρα
source : Just Join IT

Cześć!

Masz okazję dołączyć do jednej z największych firm medialnych w Polsce jako Architekt Javy .

Poszukujemy osoby z 6-letnim doświadczeniem w tej roli, która będzie otwarta na pracę przy dużych, dynamicznych projektach IT.

O projekcie :

Projekt dotyczy przebudowy całego portalu, stworzenia działu centralnej technologii, która będzie napisana zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi, w oparciu o architekturę mikroserwisów.

Lokalizacja : 100% zdalnie , bez konieczności pojawiania się w biurze.

Widełki :

B2B : 27 200 - 32 000 PLN netto na fv + vat / miesiąc

Twoje zadania :

  • Zapewnianie odpowiedniej architektury aplikacji, procesu rozwoju oraz ogólnej jakości bazy kodu (stabilność techniczna, skalowalność i wydajność) w zespole,
  • Standaryzacja narzędzi i technik w zespole - w tym, m.in. DevOps
  • Możliwość tworzenia niestandardowych narzędzi do automatyzacji,
  • Ocena procesów biznesowych, przewidywanie wymagań, ujawnienie ograniczeń technologicznych i obszarów do poprawy,
  • Prowadzenie i zachęcanie do innowacji technicznych i optymalizacji.
  • Nasze wymagania :

  • Minimum 6 lat doświadczenia w dostarczaniu aplikacji webowych,
  • Doświadczenie w wielu projektach i produktach jako Architekt, Dyrektor lub Leader,
  • Zarządzanie potrzebami, ryzykiem i dostarczaniem oprogramowania z klientem wewnętrznym i zespołem zarządzającym,
  • Znajomość i praktyczne doświadczenie z architekturą aplikacji,
  • Wiedza i doświadczenie w zarządzaniu cyklem życia aplikacji w postaci analizy, projektowania, szacowania, tworzenia i testowania oprogramowania,
  • Doświadczenie w opracowywaniu rozwiązań w ograniczonym czasie, budżecie lub zasobach,
  • Doświadczenie w kontroli rozwoju i wsparciu w całym cyklu rozwoju projektu,
  • Doświadczenie w badaniu i dokumentowaniu środowisk technologicznych,
  • Doświadczenie w prowadzeniu CI / CD,
  • Wiedza o rozwiązaniach AdTech byłaby dodatkowym atutem.
  • Proces rekrutacji jest w pełni zdalny :

    I etap : 20-minutowy call z Rekruterem

    II etap : 1-godzinna rozmowa z Hiring Managerem

    Αναφορά αυτής της εργασίας