Υπάλληλος Γραφείου
Studiolife
Αθήνα
πριν από 2 μέρες
source : Jobseeker

Η εταιρεία Studiolife του Ομίλου Alarco , με 30 χρόνια παρουσίας στο χώρο των φίλτρων νερού, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για τα γραφεία της στον Κεραμεικό.

Η θέση αφορά 4ωρη απασχόληση, με επιλογή πρωινού (10 : 30 14 : 30) ή απογευματινού (15 : 30 19 : 30) ωραρίου.

Βασικές αρμοδιότητες της θέσης :

  • Τηλεφωνική ενημέρωση ενδιαφερομένων που προκύπτουν από διαφημιστικές καμπάνιες της εταιρείας
  • Ανάπτυξη πωλήσεων και διεύρυνση πελατολογίου
  • Εξυπηρέτηση πελατών και παρακολούθηση παραγγελιών
  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία
  • Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Καλή γνώση Η / Υ
  • Ευχάριστη προσωπικότητα
  • Διάθεση για εργασία και προσωπική ανάπτυξη
  • Παροχές :

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Άμεση πρόσληψη
  • Σταθερός μισθός, ασφάλιση και bonus
  • Ευκαιρίες συνεχούς επαγγελματικής ανέλιξης
  • Υποβάλετε αίτηση