Πωλητής/τρια Eνδυμάτων & Aξεσουάρ Πολυτελείας - Σπάτα
AMCI
GR
πριν από 13 μέρες
source : Skywalker

Η AMCΙ αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, ιταλικής φίρμας ανδρικών ενδυμάτων και αξεσουάρ διεθνούς προβολής,

Πωλητή / τρια Eνδυμάτων & Aξεσουάρ Πολυτελείας

Περιγραφή θέσης :

Ο / H πωλητής θα είναι υπεύθυνος / η για το κομμάτι των πωλήσεων και της εξυπηρέτησης εντός του καταστήματος.

Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία στη λιανική πώληση
  • Προσανατολισμός στον στόχο
  • Επικοινωνιακές ικανότητες, οργάνωση και διάθεση για εργασία
  • Κατανόηση των αναγκών του πελάτη
  • Προσεγμένη εμφάνιση
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Γνώση αγγλικών
  • Τοποθεσία : McArthurGlen Σπάτα

    Παρέχονται :

  • Αορίστου χρόνου σύμβαση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Μπόνους
  • Ασφάλιση
  • Εκπαίδευση
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους

    στα αγγλικά, αναγράφοντας τον κωδικό SBS2019 .

    Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

    Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.