Ekspert ds. Projektów IT
Medicover
Athens, Greece
πριν από 6 μέρες
source : Just Join IT

MS Office (advanced)

Poszukujemy osobę ze znajomością podstawowych informacji o zarządzaniu projektami (mile widziane praktyczne doświadczenie i uczestnictwo w projektach IT).

Zakres obowiązków :

Wymagane - minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobre umiejętności prezentacji (szczególnie w języku angielskim).
  • Monitorowanie procesu planowania zasobów Współpraca z Resources Managerami oraz Klientami wewnętrznymi w ramach organizacji.
  • Budowanie i aktualizowanie bazy wiedzy w zakresie procesów planowania zasobów projektowych i portfela projektów.
  • Wsparcie procesu raportowania portfela projektów przed Zarządem.
  • Udział w rozwoju obszaru Zarządzania Projektami oraz proponowanie usprawnień w tym zakresie.
  • Analizowanie i raportowanie danych o zasobach projektowych.
  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi w obszarze pozyskiwania kompetencji projektowych.
  • Monitorowanie i kontrola procesu rozliczeń ze współpracownikami.
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów w procesach.
  • Kontrola i nadzór nad uprawnieniami do narzędzi wspierających Zarządzanie Projektami.
  • Oczekiwania względem kandydatów :

  • Znajomość podstawowych informacji o zarządzaniu projektami
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Dokładność i skrupulatność
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny.
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
  • Pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi.
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych.
  • Możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover.
  • Angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok".
  • Zapraszamy do składania aplikacji!

    Więcej informacji na temat firmy : www.medicover.pl

    Αναφορά αυτής της εργασίας