Πωλητής/τρια Καταστήματος Λάρισα
MANPOWER
Λάρισα, Θεσσαλία, GR
πριν από 1 μέρα
source : Kariera

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαία ελληνική εταιρεία που

δραστηριοποιείτε στη βιομηχανία και την ενέργεια με δυναμική διεθνή παρουσία αναζητά

Πωλητή / τρια Καταστήματος με έδρα τη Λάρισα για 8ωρη ή 4ωρη απασχόληση.

Καθήκοντα του Ρόλου :

  • Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου παρέχοντας συνεχώς αναβαθμισμένες υπηρεσίες.
  • Διαχείριση παραπόνων πελατών & επίλυση τυχόν ζητημάτων με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.
  • Συνεργασία με τα άλλα τμήματα της εταιρείας με σκοπό την έγκαιρη εξυπηρέτηση του πελάτη.
  • Άριστη γνώση των υπηρεσιών και των έργων και των διαχειριστικών συστημάτων της εταιρείας.
  • Άριστη γνώση των εμπορικών διαδικασιών του καταστήματος και συνολικά της εταιρείας.
  • Επεξεργασία σχετικών εγγράφων για την εξυπηρέτηση του πελάτη και την επίλυση των αιτημάτων του.
  • Προώθηση της εικόνας του καταστήματος.
  • Μηνιαία επίτευξη στόχων σύμφωνα με τους ατομικούς δείκτες απόδοσης που ορίζει ο Υπεύθυνος
  • Πωλήσεων.

    Απαραίτητα Προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ.
  • Καλή προφορική και γραπτή επικοινωνία στην Αγγλική Γλώσσα.
  • Άριστη γνώση MS Office και μηχανών αναζήτησης Internet.
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση.
  • Εμπειρία στον τομέα της Ηλεκτρικής Ενέργειας και / ή του Φυσικό Αερίου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
  • Προφίλ Υποψηφίου / ας :

  • Πελατειοκεντρικός χαρακτήρας με ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ικανότητα διαχείρισης κρίσεων και παραπόνων πελατών.
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και προθεσμιών.
  • Οργανωτικότητα και ομαδικότητα.
  • Ευγένεια και υπομονή.
  • Παροχές :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • 6μηνη αρχική σύμβαση με προοπτική ανανέωσης σε αορίστου χρόνου σύμβαση.
  • Ιδιωτική Ιατροφαρμακευτική ασφάλιση για την αορίστου χρόνου σύμβαση.
  • Σταθερή εργασία σε ένα αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον.
  • Empoweringtalent #WebelieveinTalent #ManpowerGroupGreece

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.