Λογιστής/στρια
Link
Θεσσαλονίκη-Θεσσαλονίκη
πριν από 12 μέρες
source : Kariera.gr

H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 30 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών & φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή / στρια Στέλεχος Μισθοδοσίας

Αναφερόμενος στη Διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για :

  • Υποστήριξη στη διαχείριση εργασιακών θεμάτων (προσλήψεις, άδειες, συμβάσεις και προγράμματα προσωπικού)
  • Σύνταξη και υποβολή ΑΠΔ
  • Ολοκληρωμένη διαχείριση και υπολογισμό μισθοδοσίας
  • Παρακολούθηση προγραμμάτων ΟΑΕΔ
  • Απαραίτητα προσόντα :

    Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ομοειδείς αρμοδιότητες κατά προτίμηση σε λογιστικό γραφείο ή πολύ μεγάλες επιχειρήσεις

  • Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση Η / Υ και προγραμμάτων διαχείρισης μισθοδοσίας της Εpsilon Net.
  • Καλή γνώση της ελληνικής εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας
  • Άριστη γνώση χειρισμού και διαδικασιών συστήματος ΕΡΓΑΝΗ.
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Παροχές :

  • Συνεχής εκπαίδευση μέσω σεμιναρίων
  • Μισθός ανταγωνιστικός
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Οι ενδιαφερόμενοι αποστέλνουν βιογραφικό άμεσα επιλέγοντας Αίτηση.

    Περισσότερες πληροφορίες για την εταιρία θα βρείτε στην ιστοσελίδα

    Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.