Τεχνικός Συντήρησης - Αθήνα
ERGON FOODS
GR
πριν από 1 μέρα
source : Skywalker

Ζητείται έμπειρος

Τεχνικός Συντήρησης

για να αποτελέσει μέλος της ομάδας μας στο νέο

ξενοδοχειακό project μας

στην Αθήνα.

Περιγραφή θέσης :

Προσφέρουμε την ευκαιρία εργασίας σε ένα από τα πιο ενδιαφέροντα και καινοτόμα ξενοδοχειακά projects στην Ελλάδα, που συνδυάζει με μοναδικό τρόπο τους τομείς της εστίασης και της φιλοξενίας.

Θα έχετε την ευκαιρία να εργαστείτε σε έναν αναπτυσσόμενο οργανισμό και σε ένα δημιουργικό περιβάλλον που υπηρετεί υψηλές αξίες και αρχές.

Κύριες αρμοδιότητες και υποχρεώσεις :

  • Υπεύθυνος / η για τη συντήρηση και την επισκευή του εξοπλισμού σε όλα τα δωμάτια και τους κοινόχρηστους χώρους του Ergon House
  • Εκτέλεση προληπτικής συντήρησης σε όλα τα συστήματα και τον εξοπλισμό του ξενοδοχείου σύμφωνα με τα αντίστοιχα πρότυπα και προδιαγραφές
  • Άμεση επίλυση ζητημάτων και αιτημάτων των πελατών
  • Ιεράρχηση των εργασιών με προτεραιότητα στην ικανοποίηση των πελατών και την τήρηση της ασφάλειας / άμεση ενημέρωση του γραφείου υποδοχής ή / και του hotel manager για τυχόν καθυστερήσεις
  • Σύνταξη αναφορών και ενημέρωση σύμφωνα με τις απαιτήσεις των προϊσταμένων
  • Διατήρηση της καθαριότητας και της τάξης του χώρου εργασιών και αποθήκευσης
  • Αυστηρή τήρηση των κανόνων και οδηγιών ασφαλείας κατά την εκτέλεση των εργασιών, προστατεύοντας τον / την ίδιο / α, τους συναδέλφους, τους πελάτες και τις εγκαταστάσεις
  • Αποτελεσματική και ευγενική επικοινωνία με το γραφείο υποδοχής / προϊσταμένους σε κάθε στιγμή
  • Αντιμετώπιση παραπόνων / αιτημάτων πελατών με επαγγελματισμό, φιλική διάθεση και υπομονή
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Προσόντα :

  • Καλή γνώση ηλεκτρολογικών, μηχανολογικών, υδραυλικών και αυτοματισμού
  • Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Εμπειρία σε επισκευή μηχανολογικού, ηλεκτρολογικού, κουζινικού και πλυντηριακού εξοπλισμού
  • Ικανότητα ιεράρχησης εργασιών και αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Γνώση υπολογιστή και MS Office
  • Υπηκοότητα από Ε.Ε. ή να υπάρχει άδεια διαμονής και εργασίας στην Ελλάδα σε ισχύ
  • Διάθεση να συνεργάζεται και να βοηθά τους συναδέλφους σε κάθε επίπεδο
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.