Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών
EUROGAT A.E.
Αθήνα, Αττική-Αθήνα, GR
πριν από 17 μέρες
source : Kariera.gr

Η εταιρία EUROGAT AE με ηγετική θέση στο χώρο των επαγγελματικών μηχανών καφέ και τον εξοπλισμό bar αναζητά στέλεχος για το τμήμα πωλήσεων στο κατάστημα της Αθήνας

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο Ανώτατης σχολής, κατεύθυνσης Διοίκησης Επιχειρήσεων / Marketing / Οικονομικά
  • 5 χρόνια προϋπηρεσία εξυπηρέτησης πωλήσεων.
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας.
  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Αναλυτική Σκέψη & Ομαδικό Πνεύμα.
  • Άνεση στην επικοινωνία.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Ευχάριστη προσωπικότητα.
  • Ικανότητα λήψης αποφάσεων υπό πιεστικές συνθήκες
  • Αρμοδιότητες :

  • Επικοινωνία με πελάτες (λήψη αιτημάτων, αναζήτηση λύσεων, follow-up)
  • Επικοινωνία με πωλητές
  • Τιμολόγηση
  • Ανάπτυξη πελατολογίου της εταιρείας.
  • Σύνταξη και αποστολή τακτικών reports.
  • Παρακολούθηση στατιστικών.
  • Διασφάλιση και τήρηση της εμπορικής πολιτικής.
  • Συμμετοχή στην οργάνωση κλαδικών εκθέσεων.
  • Συνεργασία με τα τμήματα Marketing και logistic
  • Προσφέρουμε :

  • Πλήρη απασχόληση
  • Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξη με αξιοποίηση των ικανοτήτων σε μια συνεχώς αναπτυσσόμενη εταιρία του κλάδου, με σύγχρονη δομή και οργάνωση.
  • Οι ενδιαφερόμενοι υποψήφιοι μπορούν να προωθήσουν το βιογραφικό τους σημείωμα με τον αντίστοιχο κωδικό (Sales 015 ), επιλέγοντας Αίτηση .

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.