Junior Wordpress Developer
Grupa VIST
Athens, Greece
πριν από 2 μέρες
source : Just Join IT

jQuery (nice to have)

Kogo poszukujemy?

Do naszego Zespołu IT poszukujemy Junior WordPress Developera , który chce rozwijać swoje umiejętności i realizować ambitne projekty.

Twórz razem z nami strony oparte o WordPress’a i sklepy z wykorzystaniem Woocommerce’a i Presta Shop .

Jeżeli nie spełniasz wszystkich kryteriów to NIC, nauczymy Cię ich!

Wymagania

  • znajomość technologii front-end HTML + CSS + JavaScript + jQuery + PHP
  • podstawowa znajomość CMS-ów : PrestaShop + WordPress (w tym WooCommerce)
  • mile widziana znajomość React lub Vue
  • podstawowa wiedza w tworzeniu responsywnych stron internetowych
  • świetna organizacja czasu i umiejętność pracy w zespole
  • Twoje zadania

  • współtworzenie prostych oraz zaawansowanych stron / sklepów internetowych na podstawie projektów graficznych z wykorzystaniem Adobe XD
  • zapewnianie wysokiej wydajności pisanego kodu
  • weryfikacja i usuwanie błędów programistycznych
  • współtworzenie aplikacji webowych
  • Oferujemy

  • UoP, B2B lub umowę zlecenie
  • 6 systemów premiowych (m.in. za realizację zadań, polecenia klientów)
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość pracy zdalnej / hybrydowej / in house
  • parking dla Pracowników
  • ciekawe i kreatywne wyzwania w tworzeniu nowych funkcjonalności dla naszych Klientów
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • pracę w gronie zaangażowanych i ambitnych osób
  • wyjazdy integracyjne
  • dofinansowania do okularów
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami

    Αναφορά αυτής της εργασίας