Programista Java
COIG S.A.
Athens, Greece
πριν από 16 ώρες
source : Just Join IT

Kilka słów o nas.

Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania.

Poszukujemy Full-stack Java Developera, który zasili nasz zespół produktowy i pomoże w rozwoju systemu HR będącego częścią naszego autorskiego ERP.

Nasz dział to blisko 50-cio osobowy zespół analityków, projektantów, programistów i konsultantów, który od wielu lat dostarcza jedyny dedykowany dla polskiego przemysłu wydobywczego system HR .

Podzieleni jesteśmy ma mniejsze zespoły odpowiedzialne za poszczególne obszary merytoryczne systemu, od programowania przez wdrożenie do serwisu.

Pracujemy w modelu hybrydowym - to Ty ustalasz z liderem kiedy będziesz pracował zdalnie a kiedy chcesz usiąść przy swoim biurku w firmie.

Jeśli chcesz poznać pełną specyfikę pracy przy tworzeniu i rozwijaniu systemu ERP (frontend, backend, integracja) - dołącz do nas.

Główne zadania na stanowisku :

  • tworzenie i utrzymywanie kodu zgodnie z najlepszymi standardami,
  • współudział w projektowaniu i implementacji nowych funkcji ,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań programistycznych,
  • testowanie oprogramowania,
  • analizowanie błędów systemów,
  • dokumentowanie kodu,
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej.
  • Dołącz do nas jeśli :

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku programisty / -tki
  • masz wiedzę i doświadczenie w pracy z : Java 8-17, Quarcus, IntelliJ Idea, QL, REST, Eclipse Microprofile, CDI, JAX-RS, JPA / Hibernate, JMS, GWT / GXT, Object-Oriented Programming, Clean Code, JIRA, SVN, GIT
  • Dodatkowo - mile widziana znajomość :

  • Oracle PL-SQL, GWTP, Wildfly, Throntail, JUnit, Mockito, Arquillian, Liquibase, Maven, JasperReports, Docker, Docker Swarm
  • Rodzaj pracy : pełny etat

    W zamian oferujemy : Rozwój :

    Rozwój :

  • praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych
  • przyjazna atmosfera pracy
  • elastyczny czas pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • realny wpływ na realizowane projekty
  • atrakcyjne narzędzia pracy
  • Opieka :

  • opieka medyczna dla Pracowników
  • grupowa oferta ubezpieczeniowa
  • Inne :

  • miejsce pracy : Katowice, ul. Mikołowska 100
  • parking dla rowerów na terenie firmy
  • parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy
  • Zajęcia dodatkowe po pracy :

  • karty Medicover Sport dla stałych Pracowników
  • Αναφορά αυτής της εργασίας