Άτομο για το τμήμα Μηχανογράφησης
ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ Α.Ε.
Ρόδος, Νότιο Αιγαίο, GR
πριν από 4 μέρες
source : Kariera

Η ΓΕΝΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΑΕ , δραστηριοποιείται στον κλάδο της παροχής ιατρικών υπηρεσιών στον νησί της Ρόδου. Στα πλαίσια ανάπτυξης των εργασιών της, αναζητά υποψήφιο για το τμήμα μηχανογράφησης .

Περιγραφή θέσης :

  • Τεχνική υποστήριξη (1st level) σε Η / Υ, δίκτυα και εκτυπωτές
  • Εκπαίδευση χρηστών σε συστήματα της εταιρίας όπου αυτό απαιτείται
  • Διάγνωση και αντιμετώπιση προβλημάτων και καθοδήγηση χρηστών
  • Τήρηση και εφαρμογή των διαδικασιών της πληροφορικής
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Κάτοχος πτυχίου ΙΕΚ / ΤΕΙ Πληροφορικής
  • Προϋπηρεσία 2+ έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση δικτύων (TCP / IP) και λειτουργικών συστημάτων Windows
  • Πολύ καλή χρήση Η / Υ σε περιβάλλον MS Office
  • Ικανότητα επισκευής hardware και διάγνωσης σφαλμάτων λογισμικού
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα και επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Γνώσεις στα παρακάτω θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα :

  • Windows Server, Office 365, Active Directory, LAN WAN
  • Εξοικείωση με ERP και CRM
  • Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως αποστείλουν τα βιογραφικά τους σημειώματα επιλέγοντας Αίτηση. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.