Ιnbound Telesales Agents
KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ
GR
πριν από 3 μέρες
source : Skywalker

Η KSM Human Resources αναζητά για λογαριασμό πελάτη της

ενθουσιώδεις νέους και νέες για να εργαστούν ως :

Η εταιρία :

Ένας από τους κορυφαίους ηλεκτρικούς λιανοπωλητές στην Ελλάδα. Η αλυσίδα σήμερα λειτουργεί 96 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, απασχολώντας πάνω από 2.000 άτομα προσωπικό.

Περιγραφή θέσης :

  • Εισερχόμενες κλήσεις από πελάτες
  • Εξυπηρέτηση πελατών που έχουν προχωρήσει σε τηλεφωνικές παραγγελίες ή παραγγελίες μέσω ίντερνετ
  • Πενθήμερο οχτάωρο Δευτέρα-Σάββατο με 1 ρεπό (2 βάρδιες)
  • Ο τόπος εργασίας είναι προσβάσιμος με μετρό
  • Προφίλ υποψηφίων :

  • Εμπειρία σε εξερχόμενες κλήσεις ή πωλήσεις θα εκτιμηθεί
  • Απόφοιτοι ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Εκπληρωμένη στρατιωτική θητεία για τους άνδρες υποψηφίους
  • Χαρακτηριστικά προσωπικότητας :

  • Άνεση στην προφορική και τη γραπτή επικοινωνία
  • Ανεπτυγμένες δεξιότητες πωλήσεων
  • Διάθεση για μάθηση και εξέλιξη
  • Φιλοδοξία
  • Υπευθυνότητα
  • Παροχές :

  • Δυνατότητες εξέλιξης εντός του τμήματος ή σε διαφορετικά τμήματα ανάλογα με τα προσόντα και τις σπουδές σας
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας στη μεγαλύτερη εταιρία του χώρου
  • Πολύ ικανοποιητικός σταθερός μισθός με μπόνους επίτευξης στόχων τμήματος
  • Συνεχής εκπαίδευση / αρχική εκπαίδευση : 1-3 μήνες
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Σημαντικές εκπτώσεις σε όλα τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της εταιρίας
  • Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια στη διαχείριση των βιογραφικών σημειωμάτων.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα