ΕΚΠΡΟΣΩΠΟ ΠΩΛΗΣΕΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΥ
Τυποργάνωση ΑΒΕΕ
Αχαρναί, GR
πριν από 5 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία Τυποργάνωση ΑΒΕΕ με πολυετή παρουσία και πείρα στον χώρο της έντυπης επικοινωνίας και των γραφικών τεχνών, λόγω της συνεχούς ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της, αναζητά να εντάξει στο δυναμικό της :

Αρμοδιότητες :

  • Προώθηση των προϊόντων & των υπηρεσιών της εταιρείας σε πελάτες Δημοσίου & μεγάλους Οργανισμούς
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Θετικών ή Οικονομικών επιστημών
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Θετική ενέργεια & διάθεση
  • Επιθυμητά προσόντα :

  • Εργασιακή εμπειρία στις Β2Β πωλήσεις & στο χώρο των γραφικών τεχνών
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση στα προϊόντα της εταιρείας και σε τεχνικές πωλήσεων
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν το βιογραφικό τους κάνοντας Αίτηση ή στο φαξ : 210-2382665

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.