Τεχνικός Υποστήριξης Συστημάτων Η/Υ
Prognosi Pos Solutions
Αθήνα
πριν από 23 ώρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρία, Prognosi Pos Solutions , διακεκριμένη εταιρία λογισμικού και παροχής ολοκληρωμένων λύσεων μηχανογράφησης στο χώρο εστίασης, αναζητά Τεχνικούς Υποστήριξης Συστημάτων Η / Υ με κύριες αρμοδιότητες τις ακόλουθες :

  • Παρέχει τεχνική υποστήριξη onsite και απομακρυσμένα
  • Επίλυση προβλημάτων αναφορικά με software, hardware, ενσύρματη και ασύρματη δικτύωση
  • Διαχείριση περιστατικών βάσει συμβολαίου υποστήριξης πελατών
  • Παρακολούθηση και διαχείριση tickets σε καθημερινή βάση στο σύστημα SupportPrognosi.
  • Εγκατάσταση ολοκληρωμένων συστημάτων διαχείρισης χώρων εστίασης και λιανικής λογισμικού PrognosiPosSolutions
  • Η εταιρία, Prognosi Pos Solutions , αναζητά Τεχνικούς Υποστήριξης Συστημάτων Η / Υ με κύριες αρμοδιότητες τις ακόλουθες :

  • Προσωπικά χαρακτηριστικά :

  • Αποτελεσματική οργάνωση και προγραμματισμός εργασιών
  • Ικανότητα διάγνωσης, ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων,
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία, ευγένεια και αντίληψη
  • Θετικό πνεύμα συνεργασίας και προσωπικής ανάπτυξης
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Πτυχίο κατεύθυνσης σχετικής με την Πληροφορική από Α.Ε.Ι. / Τ.Ε.Ι.
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Ηλικία εώς 35 ετών
  • Η εταιρία προσφέρει άριστο περιβάλλον εργασίας, συνεχή εκπαίδευση και κατάρτιση και δυνατότητα ανέλιξης.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.