Στέλεχος Πωλήσεων και Ιατρικής Ενημέρωσης
ΒΙΟΝΑΤ
Αθήνα, Ελλάδα
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Η Εταιρεία ΒΙΟΝΑΤ, με δραστηριότητα Ελληνική και Διεθνή αγορά,

αναζητά Στέλεχος Πωλήσεων και Ιατρικής Ενημέρωσης

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Γνώση και εφαρμογή των διαδικασιών της εταιρείας
  • Προώθηση της κουλτούρας και του οράματος της Εταιρείας
  • Ενημέρωση και προώθηση των προϊόντων της εταιρείας σε επιλεγμένα φαρμακεία και Ιατρούς
  • Ανάλυση των αναγκών της περιοχής και σύνταξη προτάσεων για την περαιτέρω ανάπτυξή της
  • Ημερήσιες / Εβδομαδιαίες αναφορές των ενεργειών πώλησης και Ιατρικής ενημέρωσης
  • Παρακολούθηση δραστηριότητας ανταγωνισμού, καθώς και διαρκής ενημέρωση και εκπαίδευση για τα προϊόντα του κλάδου
  • Διατήρηση / Ενημέρωση Πελατολογίου Επισκέψεων στο ERP σύστημα
  • Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες

  • Πτυχίο στον κλάδο των Επιστημών Υγείας (ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ)
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αττικής
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή
  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης και δυνατότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα.
  • Υψηλή ενέργεια και πάθος για επιτεύγματα.
  • Ομαδικότητα
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εμπειρία 1-2ετών σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Προσφέρουμε

  • Σταθερό μισθό βάσει προσόντων
  • Bonus βάση μηνιαίων στόχων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, τάμπλετ
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Δυνατότητες γρήγορης εξέλιξης
  • Θα απαντηθούν μόνο οι αιτήσεις που είναι συμβατές με το προφίλ της θέσης

    Όλες οι αιτήσεις είναι αυστηρά εμπιστευτικέςΠροθεσμία για υποβολή βιογραφικών : 20 / 06 / 2018 με email, επιλέγοντας Αίτηση και αναφέροντας το κωδικό της θέσης (SPA0519)

    Step 2
    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.