Salesforce Marketing Automation Architect
PwC Polska
Athens, Greece
πριν από 6 ώρες
source : Just Join IT

ETL (advanced)

JavaScript (advanced)

HTML (advanced)

Job Description & Summary

PwC IT Services to świetne miejsce do pracy dla osób ambitnych, otwartych i odpowiedzialnych. Od 2005 roku wdrażamy dla naszych klientów najbardziej innowacyjne rozwiązania z obszaru Customer Experience.

Jesteśmy partnerami największych dostawców oprogramowania na świecie - Salesforce, Microsoft, Mulesoft i wielu innych. Wierzymy, że na nasz sukces składają się nie tylko nowoczesne technologie, z których korzystamy, ale przede wszystkim dobrze wyszkoleni, kompetentni ludzie.

Tworząc nasze rozwiązania patrzymy w przyszłość, pomagając naszym klientom szybciej się rozwijać.

Technologia w PwC odpowiada na dynamiczne zmiany w otaczającym nas świecie oraz potrzeby naszych klientów. W ramach naszego zespołu wdrażamy u klientów rozwiązania oparte na platformie Salesforce - światowego lidera w obszarze CRM.

Dzięki bliskiej współpracy z Salesforce mamy dostęp do specjalistycznej wiedzy oraz innowacyjnych rozwiązań. Na naszych projektach pracujemy z najnowszymi produktami Salesforce (jak Salesforce Field Service, Revenuer Cloud, Heroku, Vlocity, Tableau CRM, Marketing Cloud czy Interaction Studio).

Dołącz do największego zespołu Salesforce w Polsce, rozwijaj się w tej technologii pod okiem naszym ekspertów, skorzystaj z szerokiego programu szkoleń i zmieniaj z nami świat na lepsze!

Obowiązki :

  • Zbieranie biznesowych, marketingowych oraz technicznych wymagań w celu stworzenia skalowalnego rozwiązania
  • Architektura konfiguracji platformy i jej komponentów, planowanie zarządzania danymi i ich przepływu w celu stworzenia zaawansowanych rozwiązań automatyzacji marketingu
  • Definiowanie standardów i procesów, które usprawniają procesy marketingowe, użycie technologii do polepszenia jakości pracy
  • Definiowanie punktów integracji systemów marketing automation z innymi systemami
  • Definiowanie logicznej architektury rozwiązania oraz wysokopoziomowej fizycznej architektury na podstawie dostępnej infrastruktury
  • Proaktywność w identyfikacji i rozwiązywaniu problemów przepływu danych
  • Świadomość rozwiązań i trendów na rynku (np. jak standardy marketing automation wpływają na wymagania do wydajności systemu), umiejętność zastosowania nowych technologii i praktyk biznesowych w projektach marketing automation
  • Zapewnienie zgodności budowanego rozwiązania ze standardami rynku
  • Ustalenie i walidacja szczegółów wymagań biznesowych oraz ich odzwierciedlenie w architekturze rozwiązania
  • Bliska współpraca z innymi zespołami projektowymi : CRM, data, integracja
  • Oczekiwania :

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w branży IT
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z narzędziami Marketing Cloud, innymi platformami SFMC (np. Audience Studio-DMP, Datorama, Interaction Studio, Customer 360 etc.)
  • Dobra znajomość narzędzi MarTech (personalizacja, optymalizacja, rozwiązania DMP)
  • Dobre rozumienie technologii HTML, CSS, Javascript
  • Rozumienie procesów zarządzania kampaniami marketingowymi w obszarach B2B oraz B2C, umiejętność zaplanowania architektury rozwiązań szytych na miarę i integracji
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektu Marketing Cloud, który miał na celu zbudowanie zaawansowanych automatyzacji i ścieżek do kampanii marketingowych (projekt z zespołem MC 3+ osoby)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne - łatwość tłumaczenia koncepcji technicznych osobom nie powiązanym z technologią (w tym w języku angielskim)
  • Dobre rozumienie koncepcji : tworzenie solution design i architektury; relacyjne bazy danych (rozwiązania oparte o SQL);
  • zarządzanie danymi oraz procesy ETL, web analytics

    Co Ci oferujemy :

  • Długofalową współpracę
  • Szkolenia techniczne i certyfikacje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. opieka medyczna wraz ze stomatologią, ubezpieczenie, multikafeteria itp.)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy - w zależności od projektu
  • Prześlij swoją aplikację już dziś! .

    Αναφορά αυτής της εργασίας