Πωλητές/ Πωλήτριες Οδηγούς Ex-Van
FRESHWAYS Ε.Π.Ε.
Αθήνα
πριν από 1 μέρα
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η εταιρεία FRESHWAYS Ε.Π.Ε. , ζητά Πωλητές / Πωλήτριες Οδηγούς για το ex-van δίκτυο πωλήσεων Αττικής. Απαραίτητα Προσόντα :

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, τουλάχιστον 3 έτη, στον χώρο πωλήσεων τροφίμων.
  • Επαγγελματικό Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας.
  • Πιστοποιητικό Επαγγελματικής Ικανότητας (ΠΕΙ)
  • Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου
  • Απόφοιτος Λυκείου.
  • Προσφέρουμε :

  • Μισθός & bonus βάσει στόχων.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Δυνατότητα εξέλιξης.
  • Μπορείτε να μας αποστείλετε το βιογραφικό σας επιλέγοντας Αίτηση με τον κωδικό Πωλητής Ex-Van.

    undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα