Tester Automatyzujący
Crestt
Athens, Greece
πριν από 22 ώρες
source : Just Join IT

Cześć!

Poszukujemy Testerów Automatyzujących z min. 3-letnim komercyjnym doświadczeniem, chcących rozwijać swoje umiejętności w innowacyjnych projektach związanych z finansami i bankowością.

Mamy do zaoferowania dwa projekty, spośród których wybierzesz swoją ścieżkę kariery.

Widełki :

B2B : 90 130 PLN netto na fv + vat / h

UoP : 11 000 16 000 tys. PLN brutto / mies

Projekt I : dotyczy nowoczesnej platformy tradingowej, tworzonej na użytek wewnętrzny firmy - globalnego brokera. Oferujemy projekt realizowany w sektorze zaawansowanych technologii dla finansów i inwestycji (fintech).

Lokalizacja : 100% zdalnie, natomiast chętnych zapraszamy do biura w Warszawie.

Zadania :

  • Projektowanie i implementacja automatycznych skryptów testowych dla nowych i istniejących funkcjonalności ( ponad 90% testów ma być zautomatyzowanych)
  • Projektowanie i implementowanie przypadków testowych, weryfikujących oprogramowanie pod kątem spełnienia wymagań funkcjonalnych i jakościowych
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Wykonywanie testów manualnych aplikacji mobilnej, webowej lub testów API
  • Dokumentowanie wyników testów
  • Must have :

  • Min. 3 lata doświadczenia praktycznego w automatyzacji testów w Javie lub w Python w obszarze web oraz REST API.
  • Praktyczna znajomość frameworków testowych Selenium,
  • Znajomość procesów oraz metodyk testowych,
  • Znajomości dowolnego narzędzia do kontroli wersji, preferowany Git
  • Nice to have :

  • Doświadczenie w automatyzacji testów w obszarze mobile (Appium)
  • Projekt II : Aplikacja webowa z obszaru bankowości, dotycząca sprzedaży kredytów hipotecznych. Dołączysz do kilkuosobowego zespołu Scrumowego.

    Projekt jest obecnie w stadium przedprodukcyjnym.

    Lokalizacja : aktualnie 100% zdalnie, w przyszłości praca hybrydowa w Warszawie (maksymalnie raz w tygodniu stacjonarnie w biurze w Warszawie).

    Zadania :

  • Wspieranie projektów developerskich z zakresu aplikacji kredytowych i bankowości hipotecznej
  • Codzienna praca w Selenium, Java / Groovy, JBehave / Cucumber, Jenkins, CI / CD
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z testami
  • Regularnie raportowanie postępów realizacji zadań
  • Wypracowywanie standardów testów lub dopasowanie się do już istniejących
  • Możliwość bycia mentorem dla stażystów

  • Min. 2 lata doświadczenia praktycznego w automatyzacji testów
  • Podstawowa znajomość Javy jako języka programowania
  • Praktyczna znajomość frameworków testowych Selenium, Cucumber, JBehave
  • Znajomość Jira, Confluence

  • Doświadczenie w automatyzacji testów w obszarze bankowości
  • Praktyczna znajomość SoapUI, XML, JSON
  • Doświadczenie z TDD, BDD
  • Proces rekrutacji jest w pełni zdalny :

    I etap : 20-minutowy screening z Rekruterem

    II etap : Rozmowa techniczna z Hiring Managerem

    Αναφορά αυτής της εργασίας