Πωλητής / Διακοσμητής Interior & Exterior - Βούλα & Γλυφάδα
COSSET MON. ΕΠΕ
GR
πριν από 6 μέρες
source : Skywalker

Πωλητής / Διακοσμητής Interior & Exterior

Η εταιρία COSSET Ltd. , που διατηρεί καταστήματα πολυτελών επίπλων και ειδών τέχνης στην Αθήνα και τη Μύκονο, αναζητά πωλητές-

τριες για τα καταστήματά της στη Βούλα και στη Γλυφάδα .

Η εταιρία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus
  • Σύγχρονο, δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συνεργασία πλήρους απασχόλησης
  • Απαιτούμενα προσόντα :

  • Εργασιακή εμπειρία / προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση στον χώρο των πωλήσεων
  • Εμπειρία στον χώρο των επίπλων, της τέχνης, του interior και του exterior design
  • Άριστη γνώση χρήσης Η / Υ και Office (Excel, Word), internet, e-mail
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας στον γραπτό και τον προφορικό λόγο (επιπέδου Proficiency) / δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν
  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου
  • Ικανότητες θέσης :

  • Υπευθυνότητα και ενδιαφέρον για τον χώρο των πωλήσεων
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική συνεργασία για την επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, οργάνωσης, πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Επαγγελματική συμπεριφορά
  • Υπευθυνότητα
  • Ευχάριστη και δημιουργική προσωπικότητα, αξιοπρεπής παρουσία
  • Κύρια καθήκοντα :

  • Πωλήσεις
  • Προετοιμασία προϊόντων προς πώληση (showroom και βιτρίνες)
  • Αποστολές προσφορών σε πελάτες
  • Επικοινωνία με προμηθευτές
  • Παρακαλούμε να αποστέλλονται βιογραφικά με φωτογραφία.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα