Παρασκευαστής για Παραγωγή - Ρέντης
INGROUP
Νομός Αττικής
πριν από 2 μέρες
source : Skywalker

Η Ingroup αναζητά για λογαριασμό πελάτη της

Παρασκευαστή για Παραγωγή Ρέντης

Αρμοδιότητες :

  • Ελέγχος εγκατάστασης παραγωγής για τη διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των εργασιών
  • Εξασφάλιση της χρήσης των α' υλών σύμφωνα με την πορεία της συνταγής και τήρησή της
  • Παρακολούθηση των ποιοτικών προδιαγραφών των προϊόντων
  • Καθαρισμός και συντήρηση της εγκατάστασης βάσει προγράμματος
  • Ανίχνευση πιθανών βλαβών ή / και διαρροών στην εγκατάσταση
  • Υπεύθυνος για τη σωστή συμπλήρωση των εντύπων παραγωγής
  • Ακολουθεί όλα τα απαραίτητα μέτρα για την τήρηση της υγιεινής και της ασφάλειας έτσι όπως ορίζονται από τα πρότυπα και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (απαραίτητη)
  • Γνώση αγγλικών (προαιρετική)
  • Χρήση Η / Υ (βασικό επίπεδο)
  • Εργατικότητα, πειθαρχία και ομαδικότητα
  • Οι ενδιαφερόμενοι που πιστεύουν ότι μπορούν να ανταποκριθούν δυναμικά

    στις απαιτήσεις της θέσης παρακαλούνται να στείλουν

    το βιογραφικό τους.

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα