Γραφίστας / στρια
VASGLASS
Χαλκίδα
πριν από 3 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η VASGLASS αναπτύσσεται και ζητάει προσωπικό

Προσφέρει πλήρες ωράριο, ικανοποιητικές αποδοχές, οικογενειακό περιβάλλον και εξέλιξη.

Η VASGLASS ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΠΕ, με εργοστάσιο & γραφεία στο Βασιλικό Χαλκίδας, είναι η μεγαλύτερη & ταχύτερα αναπτυσσόμενη ελληνική εταιρία μεταποίησης γυαλιού στην Ελλάδα από το 1965.

Ζητάει για άμεση πρόσληψη : Γραφίστα

Κύριες αρμοδιότητες :

  • Υπεύθυνος για το σχεδιασμό - διαμόρφωση των μακετών για αποτύπωση σε υαλοπίνακες, συνήθως μεγάλων διαστάσεων.
  • Επικοινωνία και συνεννόηση απευθείας με τους πελάτες για τις προδιαγραφές του κάθε έργου, την παρουσίαση και την συμφωνία της μακέτας (αποχρώσεις, μοτίβα, σχέδια, αποστολή δειγμάτων κ.α.)
  • Συνεργασία με τον χειριστή ψηφιακού εκτυπωτή (τετραχρωμία), για έλεγχο της παραγωγής και την σωστή αποτύπωση της μακέτας.
  • Τόπος Εργασίας :

  • Βασιλικό Χαλκίδας
  • Επιθυμητά Προσόντα :

  • Δημιουργικότητα.
  • Άριστη γνώση των προγραμμάτων Corel, Photoshop και Illustration σε περιβάλλον Windows.
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και τήρηση deadlines.
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες.
  • Καλή γνώση των windows και του Microsoft office (word, excel, outlook).
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση.
  • Η Εταιρία μας προσφέρει :

  • Άμεση πρόσληψη πλήρους απασχόλησης
  • Σύγχρονο και σταθερό περιβάλλον εργασίας
  • Δελεαστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαρκή Εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης
  • Κερδίστε μαζί μας μία θέση στο μέλλον!

    Website : undefined

    undefined

    Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα