Υπεύθυνος Καταστήματος
Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ
Νομός Αττικής
πριν από 3 μέρες
source : Skywalker

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ , πρωτοπόρος στον

κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café,

αναζητά υποψήφιους συνεργάτες για τη θέση :

Γενική περιγραφή θέσης :

  • Υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία του καταστήματος
  • Επίτευξη οικονομικών στόχων
  • Διαχείριση του ανθρώπινου δυναμικού σε επίπεδο καταστήματος
  • Εξασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης και άρτιων υπηρεσιών προς τους καταναλωτές
  • Αρμοδιότητες :

  • Οργάνωση των επιμέρους τμημάτων του καταστήματος (παραγωγή, πώληση, service)
  • Παρακολούθηση των οικονομικών δεικτών του καταστήματος
  • Κατεύθυνση του υφιστάμενου προσωπικού και διαρκής μετεκπαίδευση
  • Ένταξη νεοπροσληφθέντων και εκπαίδευση
  • Έλεγχος παραγωγικότητας και απόδοσης του προσωπικού
  • Υπεύθυνος για τις παραγγελίες προϊόντων και α' υλών
  • Διασφάλιση των επιθυμητών επιπέδων καθαριότητας στις εγκαταστάσεις του καταστήματος και των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
  • Προφίλ υποψηφίου απαραίτητα προσόντα :

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις Η / Υ
  • Γνώση αγγλικών
  • Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας για εργασία σε χώρους υγειονομικού ενδιαφέροντος
  • Διαπροσωπικές ικανότητες :

  • Επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα διοίκησης προσωπικού και θέσπισης πνεύματος ομαδικότητας
  • Πνεύμα συνεργασίας και συναδελφικότητας
  • Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα
  • Συνέπεια και οργάνωση
  • Ικανότητα να αποδίδει σε συνθήκες πίεσης
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση
  • Οικειοθελή οικονομική παροχή (bonus)
  • Εκπαίδευση
  • Παρακολούθηση σεμιναρίων περί βασικές αρχές υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων
  • Παρακολούθηση σεμιναρίων σχετικών με τις πωλήσεις και τη διαχείριση πελατών
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ταξίδια αναψυχής
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα