Digital Marketing Manager
Nocowanie.pl
Athens, Greece
πριν από 2 μέρες
source : Just Join IT

SEO (advanced)

Interesują Cię wyzwania i chcesz zmierzyć się z budowaniem strategii opartej na performance marketingu w jednym z największych e-commerce- ów?

ROAS, atrybucja, maksymalizacja transakcji, pozyskiwanie klientów B2B to dla ciebie standard?

Poszukujemy Marketing Manager'a, który zasili szeregi zespołu, pracującego nad serwisem internetowym Nocowanie.pl, będącego bazą noclegową z Polski i zagranicy, a z którego korzysta miesięcznie do 3 mln turystów.

Mamy 16 lat doświadczenia w branży i kilkadziesiąt tysięcy zadowolonych klientów.

Czy podejmiesz się odpowiedzialności za :

  • SEO (wraz z redakcją tworzącą treści)
  • Paid (SEM, GDM, Facebook Ads, itp.)
  • Marketing Automation (opracowywanie scenariuszy i mailingi, pushe, popupy itp.)
  • Social Media (Facebook, Instagram)
  • Zakres obowiązków :

  • Prowadzenie i rozwój zespołu specjalistów Traffic Acquisition
  • Tworzenie, nadzór i realizacja strategii działań we wszystkich wymienionych obszarach
  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie ruchu i jego konwersję we wszystkich wymienionych obszarach
  • Opracowanie i realizację strategii pozyskiwania klientów (obiektów)
  • Opracowanie i realizację strategii konwersyjnej użytkowników (turystów)
  • Wypracowanie modelu obliczania ROAS (turysta i obiekt)
  • Efektywne zarządzanie budżetami reklamowymi
  • Oferujemy :

  • Pracę w doświadczonym, zaangażowanym i nastawionym na cel zespole
  • Praca zdalna, model hybrydowy lub praca w biurze w nowoczesnym biurowcu
  • Elastyczność godzin pracy
  • Szczerość, otwartość, poczucie humoru : )
  • Karta medyczna, ubezpieczenie grupowe, owocowe dni, integracje.
  • Dołącz do nas!

    Jesteśmy częścią holdingu Wirtualna Polska - partnera pierwszego wyboru Polaków, dostarczającego angażujące informacje i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach.

    Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

    Αναφορά αυτής της εργασίας