Υπάλληλος για το τμήμα Ανάληψης Κινδύνων
INTERLIFE A.Α.Ε.Γ.Α.
Thessaloniki, Grecia
πριν από 5 μέρες

Υπάλληλος για το Τμήμα Ανάληψης Κινδύνων

Η INTERLIFE Ασφαλιστική αναζητάει έναν / μία Υπάλληλο για το τμήμα Ανάληψης Κινδύνων για τα κεντρικά γραφεία της εταιρίας στη Θέρμη, Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή Θέσης

  • Help Desk
  • Underwriting κλάδου αυτοκινήτου
  • Έκδοση / έλεγχος συμβολαίων, προσθέτων πράξεων
  • Σύνταξη προσφορών και αποστολή τους
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση Τιμολογημένων Κινδύνων Λοιπών Κλάδων
  • Αρχειοθέτηση
  • Παρακολούθηση αγοράς
  • Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Η / Υ
  • Οι άντρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους
  • υποχρεώσεις

    Επιθυμητά προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Δεξιότητες και Ικανότητες

  • Επικοινωνιακές ικανότητες
  • Δυναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα και πάθος για την επίτευξη των αποτελεσμάτων
  • Ακεραιότητα, υπευθυνότητα και αναπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης
  • Προσφέρονται

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρία σταδιοδρομίας σε μια δυναμική επιχείρηση
  • Συνεχής εκπαίδευση και επαγγελματική εξειδίκευση
  • Σύγχρονο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Ιδιωτική Ασφάλιση Ατυχημάτων και Νοσοκομειακής Περίθαλψης
  • Oι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό σημείωμα στο e-mail : hr interlife.gr. Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.