Υπάλληλος Γραφείου / Γραμματειακή Υποστήριξη
akouson
Αθήνα, GR
πριν από 2 μέρες
source : Kariera.gr

Περιγραφή Θέσης

Η akouson, εταιρία εμπορίας ακουστικών βαρηκοΐας, βοηθητικών συσκευών αυτών και αναλωσίμων ζητά να προσλάβει υπάλληλο γραφείου / γραμματειακή υποστήριξη για το υποκατάστημά της στο Περιστέρι με σπαστό ωράριο (Δευτέρα, Τετάρτη 08 : 30 15 : 00 Τρίτη, Πέμπτη, Παρασκευή 08 : 30 14 : 00 και 17 : 30 20 : 30)

Αρμοδιότητες :

  • Καταγραφή εισερχομένων και ενημέρωση δελτίων επισκευής και παραγγελιών
  • Τιμολόγηση πελατών μέσω μηχανογραφικού συστήματος ERP
  • Καταχώριση παραστατικών Εισαγωγή ειδών στην αποθήκη του υποκαταστήματος
  • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες
  • Καταγραφή δαπανών και αναγκών του υποκαταστήματος
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • 2 χρόνια προϋπηρεσία
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Χειρισμός Η / Υ
  • Παροχές :

  • Σταθερός μισθός
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει επίσης ευχάριστη προσωπικότητα, ομαδικό πνεύμα, συνέπεια, επαγγελματισμό και διάθεση για εργασία με προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.

    Αναφορά αυτής της εργασίας
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.