Σύμβουλος Επενδυτικών Έργων – Αθήνα
NOISIS DEVELOPMENT CONSULTANTS
GR
πριν από 16 μέρες
source : Skywalker

Περίληψη :

H Noisis Σύμβουλοι Ανάπτυξης Α.Ε. αναζητά έναν έμπειρο επιχειρησιακό σύμβουλο να συμμετέχει στην ομάδα της. Η θέση έχει έδρα στην Αθήνα.

Αρμοδιότητες :

  • Εκπόνηση επιχειρησιακών αναπτυξιακών προτάσεων
  • Συνεργασία με ομάδα εμπειρογνωμόνων για την εξασφάλιση της έγκυρης και συμφωνημένης υλοποίησης των έργων
  • Ανάπτυξη σχέσεων με μελλοντικούς πελάτες και διατήρηση των σχέσεων με τους ήδη υφιστάμενους πελάτες
  • Γνωρίσματα και δεξιότητες :

  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων / ανάλυσης και δεξιότητες διαπροσωπικών σχέσεων
  • Έμφαση στο αποτέλεσμα με λογική και μεθοδική προσέγγιση
  • Ικανότητα ανταπόκρισης κάτω από συνθήκες πίεσης και στενά περιθώρια χρόνου
  • Ομαδική δουλειά και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Απαραίτητα προσόντα :

  • Πτυχίο ή μεταπτυχιακό σε Χρηματοοικονομικά, Λογιστική, Οικονομικά ή επιστήμης μηχανικού
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών στα προγράμματα ΕΣΠΑ και στον αναπτυξιακό νόμο
  • Εμπειρία στη συμβουλευτική στρατηγικού management, στις τραπεζικές επενδύσεις, στον στρατηγικό και επιχειρησιακό σχεδιασμό ή στις χρηματοοικονομικές αναλύσεις
  • Άριστη επικοινωνία, παρουσίαση και ικανότητα γραφής στα αγγλικά και τα ελληνικά / η γνώση πρόσθετης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλή γνώση υπολογιστών
  • Η εταιρία προσφέρει :

  • Ευκαιρία επίτευξης μακροχρόνιας καριέρας και αναγνώριση της αποτελεσματικής δουλειάς
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης
  • Bonus επίτευξης στόχων / ανταγωνιστικό μισθό
  • Υποβάλετε αίτηση
    Προσθήκη στα αγαπημένα
    Κατάργηση από τα αγαπημένα
    Πατώντας στο κουμπί «συνέχεια», δίνω στο neuvoo τη συγκατάθεση μου να καταχωρήσει τα δεδομένα μου και να μου στέλνει ειδοποιήσεις μέσω email, όπως αναφέρεται λεπτομερώς στην πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του neuvoo. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να αποσύρετε τη συγκατάθεση σας ή να διαγραφθείτε οποιαδήποτε στιγμή.